Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Jesień średniowiecza" przed biurami PiS w Lublinie. Protest w obronie edukacji seksualnej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 października 2019 r. o 21:46 Powrót do artykułu
Hehe, "edukacji"... Promowanie dewiacji, masturbacji od przedszkola to jest edukacja? Dzieci to są dzieci i WARA od najmłodszych. Młodzież sama w swoim czasie się edukuje seksualnie - wiem, bo (ku zaskoczeniu lewactwa) byłem nastolatkiem i teraz mam 2 dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli LGBT się za to bierze myślę że wszystko jest możliwe, zasłaniając się wytycznymi  WHO - edukacja seksualna. Co do roli księży pedofilii  i nie tylko księży ale wszystkich jestem jak najbardziej za surowym karaniem a dodatkowo przymusową kastracje czy to chemiczną czy normalną. Osobiście uważam że wszelkie dewiacje się leczy a nie promuje, w świecie rożni ludzie dostają się na różne stanowiska i w zależności od lobby ustala się niby jakieś normy niekoniecznie poprawne.
  A kto ustala poprawność norm?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, "edukacji"... Promowanie dewiacji, masturbacji od przedszkola to jest edukacja? Dzieci to są dzieci i WARA od najmłodszych. Młodzież sama w swoim czasie się edukuje seksualnie - wiem, bo (ku zaskoczeniu lewactwa) byłem nastolatkiem i teraz mam 2 dzieci.
Gdzie masz napisane, że od przedszkola będzie promowana masturbacja? Masz dwoje dzieci, ale nie chciałbym być na ich miejscu, kiedy zaczniesz je edukować... Poza tym po cholerę wtrącasz coś o lewactwie? Odkąd rządzi PiS miernota, chamstwo i brak tolerancji królują :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wśród protestujących jest wiele osób nieatrakcyjnych seksualnie - pasztetów. Powinna komisja oceniać i takim jednak fundować edukację masturbacyjną lub homoseksualną, bo co im w życiu zostało.,Inni nie wymagają takiego edukowania, bo poradzą sobie życiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogę patrzeć na ks Kachnowicza - wielki ewangelizator misji które były w mojej parafii , dzisiaj propagator dewiacji !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wśród protestujących jest wiele osób nieatrakcyjnych seksualnie - pasztetów.  Powinna komisja oceniać i takim jednak fundować edukację masturbacyjną lub homoseksualną, bo co im w życiu zostało.,Inni nie wymagają takiego edukowania, bo poradzą sobie życiu
Chyba lepiej już być paskudnym, niż głupim, jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do _K_ - dlaczego jesteś tak agresywny , udajesz mądrego, kim ty jestes ?. Jako rodzic - odczepcie się od moich dzieci ! - nie pozwolę by jakiś LGBT wchodził do szkoły i nauczał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowity wysyp idiotów,zapewne na zlecenie. Z kim tu polemizować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerty małżeństwa (krewni i znajomi) wrócili po około 12 latach do Polski z Anglii (dokładnie wschodni Londyn). Jednym z powodów było to, że podczas upałów chłopcy mielli zakaz przychodzenia do szkoły w krótkich spodenkach. Była to oczywiście szkoła, w której owa edukacja seksualna była prowadzona. W krótkich spodenkach nie mogli.... ale za to mogli i wręcz było to wskazane aby przychodzili - UWAGA.... w dziewczęcych spódniczkach. Trudno mi też było w to uwierzyć. Wrócili do Polski, do normalności, ale jak widać jast trochę ludzi i w Polsce z wypranymi mózgami przez neomarksistów.
 Zaskoczę cię. Kilt to nie jest spódniczka, ale tradycyjny męski strój z północnej części Wielkiej Brytanii. ;) A powrót tych krewnych i znajomych oczywiście nie ma nic wspólnego z niepewną sytuacją polityczną Wielkiej Brytanii i grożącym brexitem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, "edukacji"... Promowanie dewiacji, masturbacji od przedszkola to jest edukacja? Dzieci to są dzieci i WARA od najmłodszych. Młodzież sama w swoim czasie się edukuje seksualnie - wiem, bo (ku zaskoczeniu lewactwa) byłem nastolatkiem i teraz mam 2 dzieci.
 No to teraz cię zaskoczę jeszcze bardziej. To "lewactwo" też było nastolatkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat pokutuje taka narracja, że edukacja seksualna prowadzi do zmniejszenia liczby aborcji, "bo młodzi ludzie sa bardziej świadomi, wiedzą lepiej jak uniknąć wpadki, itd." To dlaczego w krajach, gdzie ta edukacja jest od najmłodszych lat, liczba aborcji jest najwyższa? np. SZWECJA
 Pewnie nie ma to nic wspólnego z bardziej liberalnym prawem aborcyjnym, większą emancypacją kobiet i znacznie lepiej zorganizowaną, a także na wyższym poziomie, medycynie prenatalnej. Oraz (o zgrozo) większej świadomości odnośnie zagrożeń związanych z chorobami genetycznymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do      _K_     - dlaczego jesteś tak agresywny , udajesz mądrego, kim ty jestes ?. Jako rodzic - odczepcie się od moich dzieci ! - nie pozwolę by jakiś LGBT wchodził do szkoły i nauczał.
Nie będzie ci się podobał program matematyki albo biologii, albo nauczyciel tych przedmiotów, to też będziesz protestował? Mi sie nie podoba religia w szkole i przedszkolu i prowadzona na niej faktyczna indoktrynacja religijna i co ja mogę? Realnie nic. Podaj podstawy programowe związane z edukacją seksualną. Ale takie naprawdę - co w nich wyczytałeś? Naprawdę to, że kilkulatki bedą uczone masturbacji? Czy wy naprawdę wierzycie w te brednie rozsiewane przez straszący wyborców PiS we współpracy z klerem? Niby na czym taki kilkulatek ma się masturbować??? Pomyslcie torchę logicznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do      _K_     - dlaczego jesteś tak agresywny , udajesz mądrego, kim ty jestes ?. Jako rodzic - odczepcie się od moich dzieci ! - nie pozwolę by jakiś LGBT wchodził do szkoły i nauczał.
I jeszcze jedno - zanim poślesz dziecko do przedszkola i szkoły sprawdzasz wszystkich wychowawców i nauczycieli pod kątem orientacji seksualnej? Księży też?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandar Ludu
 To nie czytaj. Wyjdź stąd i nie komentuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadek mawiał"pałą ich i do roboty "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wśród protestujących jest wiele osób nieatrakcyjnych seksualnie - pasztetów.  Powinna komisja oceniać i takim jednak fundować edukację masturbacyjną lub homoseksualną, bo co im w życiu zostało.,Inni nie wymagają takiego edukowania, bo poradzą sobie życiu
 No ale zboczeńcy chcą edukować wszystkich, by nie rzucać się w oczy. Niechjednak spojrzą w lustro. I tak widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do _ K_ - nie ma o czym z Tobą rozmawiać ! Poraniony człowieku są normalne rodziny - rodzice i dzieci - normalni księża i nauczyciele !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 ..."Cztery rodziny (krewni i znajomi) ..."
 Małżeństwa między krewnymi takimi właśnie dewiacjami skutkują biedny człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zboczeńców!. Los Was pokarał. Przykre. Współczuję. Ale nie mścijcie się na innych. Dajcie im żyć, tak jakmchcą, a rodzicom wychowywać dzieci na normalnych, a nie na zboków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie z edukacją w narodzie coś nie tak, skoro nie znane jest pojęcie jesieni średniowiecza. A ta jesień to okreslenie "Powszechnie używane w odniesieniu do epoki późnego średniowiecza, zwłaszcza gdy się chce podkreślić bogactwo i wyrafinowanie ówczesnej kultury." Coś lewica na bakier ze znajomością historii (żadna nowość w sumie)...
Może dasz przykład tej "wyrafinowanej i bogatej kultury" bo średniowiecze to raczej czarna dziura w historii ludzkości
Bzdura. Nie masz pojęcia o czym piszesz. Okres średniowiecza, to czas w którym rodziły się w Europie dzisiejsze państwa. Rozwinęło się rolnictwo i technologia, dzięki czemu nastąpił znaczny wzrost ludności Europy. W średniowieczu powstały uniwersytety. Kwitła też bogata architektura romańska i gotycka. Powstały takie utwory jak "Pieśń o Rolandzie", która do dziś jest omawiana w szkołach. Powstawały klasztory w których mnisi ręcznie przepisywali księgi, po to, aby zachować i przekazać dalej wiedzę, a bez której to wiedzy dziś bylibyśmy zwykłymi dzikusami. To okres w którym żył np. odkrywca i podróżnik Marco Polo. Dzieło Mikołaja Kopernika, czy wyprawa Krzysztofa Kolumba przez Atlantyk to okres schyłku, właśnie "jesieni średniowiecza". Bez osiągnieć średniowiecza, to byś nadal po puszczy z dzidą, odziany w skóry biegał. A tak na marginesie - takie palenie na stosach to "wspaniałe oświecenie" i głównie reformacja, które nastały po "czarnej dziurze w historii ludzkości" gdyby ktoś pytał. Także następnym razem, jesli zechcesz zabrać głos na jakiś temat, doedukuj się, zamiast "błyszczeć" ignorancją.
 Był to również czas wielkiego głodu, wojen i czarnej zarazy która zdziesiątkowała populację Europy, a której główną przyczyną była niska świadomość odnośnie higieny; czas wielkich pogromów Żydów w większości Europy, bo światły, bogobojny lud prowadzony przez swych pasterzy, uznał ich winnymi rozsiewania epidemii, ponieważ wśród ludności żydowskiej (której wymogi religijne nakazywały utrzymywanie higieny ciała) ofiar dżumy było o połowę mniej niż wśród chrześcijan. Był to również okres wzmożonej aktywności rudzkiego rodzaju sekt znajdujących upodobanie w umartwianiu ciała tak swojego jak i cudzego. Wieść pod tym względem, nazwa jesień średniowiecza jest jak najbardziej trafiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...